Teklif0
Teklif
0

Vestel led bar backlight

Vestel LED Bar TV Panel LED’leri

Ürünümüz üretimde kullanılan kaliteli materyaller ve hassas işçilik sayesinde televizyonunuzu uzun yıllar boyunca ilk günkü parlaklık ve netlikte izlemenizi sağlayacaktır. Ürünün üretiminde kullanılan alüminyum soğutmalı paneller artan maliyetler yüzünden bir çok TV üreticisi tarafından kullanılmamaktadır fakat Yuxin tüm Vestel LED TV Panel  LED‘lerinde alüminyum soğutmalı barlar kullanmaktadır.

Sipariş ve led tv led bar fiyatları hakkında Bilgi İçin

Vestel TV LED BAR Uyumluluk

TV lLED Nedir ve Çeşitleri Nelerdir

Tüm LED BAR larımız LG LCD ve LED TV lere uyumlu olarak üretilmiştir. Montajı ve Kurulumu Basittir. Ayrıca sitemizin arama sayfasından kolayca TV Modelinizle veya LED BAR kodunuzla doğru LED BAR Ürünümüze ulaşabilirsiniz. Gerekli Teknik desteği de ekiplerimiz tarafından sunulmaktadır. Ürünlerimiz İade Garantilidir.

TV LED BAR ÜRETİM

LED BAR üretimimiz Alüminyum gövdeye LED’ler  özel olarak montajlanır ve daha sonra fırınlanır. Tüm ürünlerimiz kalite kontrol den geçerek özel raflarına kaldırılır. Ürünlerimizin tasarımları uzman ekiplerimiz tarafından özel olarak tasarlanmıştır.

LED BAR PAketlemeVestel TV LED BAR Paketlenmesi ve Kargolanması

LED BAR’larımızı büyük bir özenle paketlemesi yapılmaktadır. Bunun sebebi ise içindeki LED ve Ünitelerin herhangi bir darbeye karşı olumsuz bir deformenin olmaması ayriyeten ise uğrayabileceği elektro manyetik alanlardan olumsuz etkilenmelere karşı özel olarak üretilmiş kutusuna büyük bir özenle yerleştirilir. Kargolanması sırasında ve kargoda başına bir şey gelmesi durumunda sigortalanır. Biz ürünlerimizin hem üretiminde, hem de kargolanmasına büyük özen veririz.

Siparişleriniz aynı gün kargo anlaşmalı fiyatı ile  1-3 gün içinde adrese teslim yapmaktayız. 20 yılı aşkın sektörde varlığımız devam ettirmekteyiz. Ar-ge çalışmalarımızla her geçen gün kendimizi yenileyerek siz değerli müşterilerimize daha kaliteli hizmet vermenin bilinciyle hareket etmekteyiz.

Memnuniyetiniz En büyük idealimizdir.

Vestel TV LED BAR Backlight Montaj ve Kurulum

Televizyonunuzun arka kapağındaki etiketin üzerinde kod yazmaktadır. Bu yazıyla yukinledmatik.com sayfamızdan bulabilirsiniz. Güvenli kargo hizmetimizle sizlere ulaştırırız.  Dikkat etmeniz en önemli konu montaj sırasında yüksek Amper dir. Her ilde bulunan teknik servislerimizden biriyle değiştirmeniniz hem Televizyonunuzu Hem de Sizin can güvenliğiniz için önemle tavsiye olunur. Bu tip operasyonlar için doğru ekipmana ihtiyaç vardır.

Vestel TV Ses Var Görüntü Yok Sorunu

Eğer Vestel LED yada LCD  televizyonumuzu  kullanırken ekran bir anda ekran karardı.  Bu durumda ne yapacaksınız diye düşünmeyin. Büyük bir ihtimal LED barınız arıza yapmıştır. Televizyonunuzun ışığı yanmaya devam ediyor ve ses de geliyorsa hemen bir yetkili servise götürün  Vestel TV Ekran Kararması Kolay bir şekilde değiştirilen bir ünitedir. Yuxin Led Barlar kullandığınızda ilk günkü gibi uzun süreli kullanırsınız.

 

0 (850) 888 8 533

Whatsapp'tan Yaz

0 (850) 888 8 533 WhatsApp Destek