Shopping bag0
Shopping Bag
0

Hakkımızda

Biz Kimiz?

Atlas Elektronik bünyesindeki geri dönüşüm , elektronik , inşaat ve mimarlık, sektöründe deneyimli profesyonel ekibiyle birlikte Türkiye’nin önde gelen firmalarından birisi konumundadır. 1970 yılında Elektronik malzeme ithalatı ile sektöre giriş yaparak Zayıf Akım Kabloları , Fişli kabloları kendi tescilli markamız olan ‘‘ PlusCab ‘’ adı altında ithal etmiştir ve kısa sürede bu sektörde edindiği tecrübeleri yeni yatırımlara dönüştürme kararı almıştır.2017 yılında Çinin yerel üreticisi YUXIN ile anlaşarak markanın Türkiye ayağı olarak ilerlemesine devam etmiştir . YUXIN markasının distribütörüdür.

2011 yılında üretim gücüne yeni bir halka eklemek amacıyla yeni bir yatırım kararı alarak “Atlas Recycling ” markası ile geri dönüşüm sektörüne giriş yapmıştır. Avrupa Birliği, Kuzey ve Güney Amerika, Kuzey Afrika ülkeleri, Ortadoğu ve Rusya dahil olmak üzere 20’e yakın ülkeye ihracat gerçekleştirilmektedir . Aktif olarak hammadde ithalatına devam etmektedir. Elektronik sektöründe edindiği tecrübeleri yeni yatırımlara dönüştürerek her geçen gün ürün gamını genişletmektedir.

6

Ay Birebir Değişim Garantisi

47

Yıllık Tecrübe

6

Ülkeye İhracat

100

% Müşteri Memnuniyeti

Hizmetlerimiz

Üretim bandından teslimata kadar her aşamada en kaliteli materyalleri kullanıyoruz. Size de TV’nizi kusursuz ve keyifli bir şekilde seyretmek kalıyor.

Üretim
Ürünler banda girip üretim tamamlanana kadar uzman ekip tarafından kontrol edilerek siz değerli müşterilerimizle buluşmaktadır.
Teknik Servis
Mesai saatleri içerisindeki en hızlı teknik servis hizmet Yuxin Ledin kendi sistemi olan FASTECH ile sizlere hizmet vermektedir.
Dağıtım
Tüm ürünlerimiz anlaşmalı kargolarımızın anlaşmalı fiyatları ile size ulaşmaktadır.

Kusursuz Ürünlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Alın

0 (850) 888 8 533

Whatsapp'tan Yaz