Teklif0
Teklif
0

Hakkımızda

Biz Kimiz?

Firmamız , 1970 yılında kurularak bünyesinde geri dönüşüm, elektrik-elektronik ve mimarlık sektörlerinde profesyonel ekipler kontrolünde yurt içinde ve yurt dışındaki yatırımlarını ve faaliyetlerini aktif olarak sürdürmektedir ve Türkiye’nin önde gelen firmaları arasında yerini korumaktadır.

1970 yılında elektrik-elektronik sektörüne yedek parça ithalatı ile giriş yapan Atlas Elektronik zayıf akım kabloları ve fişli kablolar gruplarını ithal ederek kısa süre içerisinde sektöründe edindiği tecrübelerini yeni yatırımlara dönüştürerek aktif olarak aydınlatma sektöründe faaliyet göstermektedir.

Herbiri alanında uzman çalışma ekibiyle ürün grubunu geliştirerek ihracatını Avrupa, Kuzey Afrika Ülkeleri, Ortadoğu ve Rusya gibi sektörünün önde gelen ülkelerine sağlamaktadır.
2019 yılında, günümüzde Atlas Elektronik, Atlas Mimarlık , Atlas Geri Dönüşüm firmaları ile ticari faaliyetlerini devam ettirmekte olan firmamız 10 ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir. Elektronik sektöründe edindiği tecrübeleri yeni yatırımlara dönüştürerek her geçen gün ürün gamını genişletmektedir. Güvenilir iş potansiyeli ve ahlaki çalışma sistemi doğrultusunda pekçok firmanın çözüm ortağı olarak ticari faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

6

Ay Birebir Değişim Garantisi

48

Yıllık Tecrübe

6

Ülkeye İhracat

100

% Müşteri Memnuniyeti

Hizmetlerimiz

Üretim bandından teslimata kadar her aşamada en kaliteli materyalleri kullanıyoruz. Size de TV'nizi kusursuz ve keyifli bir şekilde seyretmek kalıyor.

Üretim
Ürünler banda girip üretim tamamlanana kadar uzman ekip tarafından kontrol edilerek siz değerli müşterilerimizle buluşmaktadır.
Teknik Servis
Mesai saatleri içerisindeki en hızlı teknik servis hizmet Yuxin Ledin kendi sistemi olan FASTECH ile sizlere hizmet vermektedir.
Dağıtım
Tüm ürünlerimiz anlaşmalı kargolarımızın anlaşmalı fiyatları ile size ulaşmaktadır.

Kusursuz Ürünlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Alın

0 (850) 888 8 533

Whatsapp'tan Yaz

0 (850) 888 8 533 WhatsApp Destek